O nás - elegantstitch
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

O nás

História

Firma vznikla v roku 1989 ako súkromná rodinná firma, ktorá chcela vyplniť dopyt po značkových modeloch na tomto trhu s plným servisom pre nevesty a ženíchov. Ako jedna z prvých vo vtedajšom Československu začala obchodovať s renomovanými firmami ako boli Isabel de Mestre (SRN), Mathyro/Belgicko/ a s jednou z najväčších firiem na americkom kontinente Demetrios /USA/

Pokrok

Postupom času sa na nás obracali firmy zo zahraničia a oslovovali nás s ponukou na spoluprácu a na zastupovanie na našom území. Jednou takou bola firma Licht /Švajčiarsko/. Neskôr to bola spolupráca s Private Label by G /USA/ s divíziami Avanti , Aviena , La Stella Bianca Couture , Annalisa Spose , Angelina , Signature Plus /USA/ , Laurence Kazar /USA/ a Duzey /Nemecko/.

Certifikát

S každou touto firmou sme priniesli a prinášane na slovenský a český trh niečo nové a na tomto trhu netradičné a hlavne nevestami veľmi cenené. Firma od začiatku vytvárala takzvaný full servis pre snúbencov. Od počiatku sa snažila spolupracovať len s renomovanými firmami a prinášať na trh niečo netradičné, originálne a zároveň vkusné. Všetky modely sú originály, majú certifikát  pôvodu.

Zmena

Firma sídlila 5 rokov, v malých prenajatých priestoroch na Legionárskej ulici. Potom sa presťahovala do svojich vlastných priestorov na Hurbanovej ulici, ktoré poskytujú veľký obchodný priestor, bežný vo svete. Od počiatku je evidencia vedená cez počítač s vlastným svadobným softwarom. To ulahčuje evidenciu modelov a rýchlejšie vybavovanie zákaznikov.

Ochranná známka

Firma spolupracovala na rôznych reláciach s STV a tak isto aj s najčítanejšími časopismi ako Eva, Slovenska, Život a v novom časopise Svadba. Prezentuje sa na výstavach ako Trenčín mesto módy a na módnych prahliadkach. Po uvedení nových kolecií vo svete, prináša na náš trh ihneď novinky uvedených značiek. Firma má prihlásenú registrovanú ochrannú známku Elegant Stitch ®.